ŠUMAVA - město Sušice, výšlap na vrch Svatobor, jaro 2017.

Máme moc rádi s mým mužem Jirkou i pejskem Čertíkem výšlapy do kopců a na různé rozhledny. Na Šumavě je jich dost. Většinu z nich už jsme zdolali, ale v naší krásné České zemi je tolik nádherných míst, že máme do konce života kam se vydat.

Všem přeji hodně zdravíčka, aby jste si mohli užívat všeho co máte rádi. Vlaďka

ZDRAVÍ

 
Zdraví a peníze spolu souvisí. Kdo trpí, těžko vydělá peníze. Pokud peníze získá, dá je za cokoliv aby si ulevil. Vím o čem to je. Sama jsem několik let řešila zrádnou nemoc, se kterou mi lékaři nemohli pomoci.
 
 
Kdo hledá úlevu od bolestí, ale nemá žádné chronické nemoci, může využít naše úžasné a levné, regenerační hojivé JLQ náplasti. Jejich účinky jsou popsané na webu:
 
 

Je nám každému již více jak 60 let - mě se blíží sedmdesátka. Zde je pár fotek z naší letošní dovolené u syna v Katalánsku:

Můj muž Jirka

 

Já a můj syn Radek. Jsme na výletě v katalánském národním parku Montseny.

Výšlap nad pláž v městečku Empurias

Jsem ročník 1950. Jsem zdravá, vitální a žiju spokojený radostný život. Mám pět skvělých dětí, jsem babička a prababička. Mám báječného muže Jirku, se kterým se stále máme rádi. K tomu všemu mi pomáhá ZDROJ PENĚZ, díky kterému si mohu dopřát OSOBNÍ STIMULÁTOR a cestování. 

Kontakt

vydelky-janajob
Czech republic

420 724 303 376

SKYPE: vladka991

Fotografie použita dle Creative Commons Maria Eklind  © 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode