Fotka z velmi náročného výletu v Katalánsku s mým synem a věrným kamarádem Čertíkem.

Máme moc rádi s mým mužem Jirkou i pejskem Čertíkem výšlapy do kopců a na různé rozhledny. Zde je fotka z loňské dovolené v Katalánsku. Rádi cestujeme po Evropě, letos budeme poznávat Chorvatský poloostrov Pelješac.

 

 Na Šumavě je také moc pěkně. Máme tady dost kopců a rozhleden s náročným výšlapem.  Většinu z nich už jsme zdolali, ale v naší krásné České zemi je tolik nádherných míst, že máme do konce života kam se vydat. Všude nás doprovází náš věrný Čertík!

Všem přeji hodně zdravíčka a penízků, aby jste si mohli užívat všeho co máte rádi. Vlaďka

 

 

 

 

 

 

ZDRAVÍ

 
Zdraví a peníze spolu souvisí. Kdo trpí, těžko vydělá peníze. Pokud peníze získá, dá je za cokoliv aby si ulevil. Vím o čem to je. Sama jsem několik let řešila zrádnou nemoc, se kterou mi lékaři nemohli pomoci.
 
 
Kdo hledá úlevu od bolestí, ale nemá žádné chronické nemoci, může využít naše úžasné a levné, regenerační hojivé JLQ náplasti. Jejich účinky jsou popsané na webu:
 
 
 

Je nám každému již více jak 60 let - mě se blíží sedmdesátka. Zde je pár fotek z naší letošní dovolené u syna v Katalánsku:

Můj muž Jirka

 

Já a můj syn Radek. Jsme na výletě v katalánském národním parku Montseny.

Výšlap nad pláž v městečku Empurias

Jsem ročník 1950. Jsem zdravá, vitální a žiju spokojený radostný život. Mám pět skvělých dětí, jsem babička a prababička. Mám báječného muže Jirku, se kterým se stále máme rádi.

Letos máme zaplacenou dovolenou na deset dní v Chorvatsku. Zvolili jsme klidné místo na poloostrově Pelješac. Soukromý penzionek s možností mít s sebou pejska. Pojedeme autem, můj Jirka je velmi spolehlivý a zkušený řidič. Čertík se rád vozí, stačí zavelet HOP a už sedí ve své tašce. Chorvatsko jsme zvolii také proto, že je odsud naše sponzorka z projektu Excellent Profit. Ráda jí poznám osobně. Vydělává božské peníze, třeba se od ní něco přiučím! Rady od spolehlivé a úspěsné sponzorky jsou vždy k užitku!

Moc ráda bych tento projekt rozjela v Česku a na Slovensku. Vím, že jsem tady první. Hledám lidi, kteří tu šanci chápou a půjdou do toho se mnou!

 K tomu všemu mi pomáhá ZDROJ PENĚZ, díky kterému si mohu dopřát OSOBNÍ STIMULÁTOR a cestování. https://uzdravim.webnode.cz/

Kontakt

vydelky-janajob
Czech republic

420 724 303 376

SKYPE: vladka991

Fotografie použita dle Creative Commons Maria Eklind  © 2016 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode