ZAJÍMAVÉ

pro ty, kteří milují cestování, cestopisy, fotografie a spoustu užitečných informací o Balkáně. Podívejte se na video ZDE:
 
 
https://www.hithit.com/cs/project/4540/kniha-kamionem-divokym-balkanem
 
 

JEŠTĚ ZAJÍMAVĚJŠÍ

KLIKNI NA ODKAZ POD ZAJÍMAVÉ, najdeš tam Crowdfunding! Prostuduj!
 
 
 
 
 
 

Dobrý den známí i neznámí lidé na internetu. Dovolte mi prosím, abych Vám poskytla mnoho zajímavých a prospěšných informací:

Věnuji se mnoha zajímavým oblastem lidského žití. Investuji peníze abych měla na zdraví po šedesátce a na cestování které miluji. Mám osobní stimulátor JL technology, který mi zachránil život. Jsem rytířka projektu  mezinárodní komunity lidí, kteří pomáhají lidem a zvířatům, vzdělávají se, vymněňují si zkušenosti a doporučení na fungující projekty nebo služby.
Podporuji vydání knihy českého fotografa a spisovatele, jehož kniha mě moc zajímá a vím, že budu mezi prvními která ji dostane.
Jsem členka společnosti HITHIT, která umožňuje získat finanční prostředky podnikatelům, řemeslníkům a všem kteří mají v hlavě dobrý podnikatelský záměr.
 
Myslím, že mohu poskytnout  užitečné informace  které vám mohou být prospěšné. Předem děkuji za laskavé prominutí nevyžádané zprávy a přeji všem krásné jarní dny. Ze Šumavy zdraví Jana Vladimíra B.

 

Kontakt

vydelky-janajob
Czech republic

420 724 303 376

SKYPE: vladka991

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode