ŠANCE!

Bývalí vývojáři PayPalu spouští vlastní platební systém Initiative Q

 

Na rozdíl od mnoha jiných projektů se nejedná o projekt blockchainový, ale token Q, který bude síť využívat. Není kryptoměnou, ale centralizovaným digitálním aktivem. Na druhou stranu - vývojový tým, který vybudoval stávajícího lídra mezi mikroplatebními platformami již dokázal, že funguje skvěle.

 

Každý ověřený uživatel má možnost pozvat své známé, kteří se tak mohou zaregistrovat mezi prvními a bez jakýchkoli dalších povinností či skrytých podmínek získají podíl několika stovek, až tisíce tokenů Q. 

 

Společnost Initiative Q pak počítá s tím, že Q bude mít zhruba stejnou hodnotu, jako americký dolar. Hodnota Q by této hranice měla dosáhnout v průběhu zhruba čtyř let.

 

  Chcete-li se registrovat a být na počátku s možností být verifikováni, můžete využít tento odkaz:

 
 

 

 

   Verifikují Vás nejdéle do 48 hoin.

 

 

Q Timeline

 

časová hrdina

Iniciativa Q je stále ještě v počáteční fázi a je tu dlouhá cesta, než se všechny vaše Q mohou použít na přibližně 1 USD za Q.

Plán iniciativy Q je založen na řadě kroků směřujících k rozsáhlému využívání měny Q. Každý krok je navržen tak, aby účastníci viděli jeho naplnění jako racionální rozhodnutí, vzhledem k tomu, že dokončily předchozí kroky a získaly Q pobídky.

 

 

Tento plán však přináší řadu rizik a problémů a není zaručeno, že některý z těchto kroků bude úspěšně dokončen.

Náborová kampaň členů

Cíl: Rychlý růst uživatelů, což naznačuje vysokou pravděpodobnost dosažení desítek milionů.

 

Vývoj platební sítě

Cíl: Vyvinout pokročilou platební síť zahrnující osvědčené technologie.
Jak bude dosaženo: Jakmile bude dosaženo velké míry uživatelů, může být vybudována a nasazena platební síť zahrnující nejlepší inovace v platební technologii . Navíc se očekává, že úspěch kampaně pro nábor členů bude vyvolávat zájem a pomůže získat dostatečné investice pro rozvoj platební sítě Iniciativa Q.
 

Výběr umístění spuštění Q

Cíl: Vybrané oblasti by měly zahrnovat více než 1% celkové globální populace a více než 5% místních obyvatel by mělo být zaregistrováno v iniciativě Q.

 

Náborová kampaň prodávajícího

Cíl: Přijměte prodejce, kteří se zaváží přijmout Qs jako platbu při spuštění. Fyzické obchody, které představují 10% objemu obchodu na startovních místech, a internetové obchody, které pokrývají více než 50% produktů (objemově) za konkurenční ceny (tj. Kupující online by měli obvykle najít alespoň jeden obchod prodávající požadovaný produkt s Q).

 

Staňte se významnou platební sítí
 
Cíl: Globálně přijatelný - 5 bilionů USD ročního objemu. Všichni Q jsou vyhrazeni jako pobídky jsou uvolněny v sazbě kolem jednoho USD za Q.
 
JE TO ŠANCE ZDARMA! 
 
 
Registrovali jste se? Gratuluji, a prosím o zprávu o Vaší registraci ihned. Zajistím, aby jste byli verifikováni co nejdřív!

Iniciativa Q

Registrace - hotovo

Kontakt

vydelky-janajob
Czech republic

420 724 303 376

SKYPE: vladka991

Fotografie použita dle Creative Commons Maria Eklind  © 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode