Nabídka 2

 Dlouhodobé investice

 
do projektů společnosti
 
E-VISION Team
 
 
O společnosti:
 
 

Společnost EVisionTeam působí od 13. ledna 1999 a dnes je sdružením jednotlivých společností umístěných v různých zemích a kontinentech.

Výsledkem je, že skupina společností nabízí flexibilitu a bezpečnost, která je v tomto odvětví vzácná.

Firma eVisionTeam byla založena jako společnost pro přímý prodej, konkrétně v oblasti víceúrovňového marketingu, a má zákazníky a distribuční partnery ve více než 40 zemích.

Ve věku, kdy je crowdfunding stále důležitější, nabízí eVisionTeam jednotlivým soukromým i komerčním investorům příležitost podílet se na projektech, které vytvářejí vysoký výnos pro investory jako jedinou investici.

 

U jednotlivých projektů je kapitálová investice vázána na individuální projekt, což znamená, že poskytnuté podnikatelské úvěry (akvizice tzv. Akcií), musí být investovány do příslušného projektu.

Investice nabízené skupinou společností eVisionTeam jsou investicemi do transakcí, které jsou předmětem obvyklých a v jednotlivých případech zvláštních tržních rizicích.

Proto nelze vyloučit, jako u jakékoli investice do společnosti, že dochází ke ztrátám. Mohou to být částečné ztráty, které mohou vést k celkové ztrátě poskytnutého kapitálu.

 

Společnost eVisionTeam proto nabízí i možnost investovat přímo do programu eVisionTeam.

 

Tato možnost je časově omezená, ale zatím nemusíte spěchat!

 

 

Maximální projektová investice činí: 90 000 000,00 € 
Aktuální investice: 40 016 000,00 €

 

 

Máme ještě čas možná pár měsíců, ale třeba také jen pár týdnů. Zájem o tuto investici s nejvyšší možnou jistotou je velký. Pokud máte svojí firmu, nebo máte finanční prostředky se kterými si chcete zajistit zdroj pravidelných příjmů po dlouhou dobu, nemeškejte a ptejte se. Vysoká investice si zaslouží dokonalou informovanost a tu Vám poskytnu. Společnost má pro své členy Live Chat, kde v soukromí můžete komunikovat několika způsoby přímo s firemními zástupci. Stačí si prostudovat prezentaci a udělat nezávaznou registraci do systému ZDARMA.

Tak získám kontakt na Vás a mohu Vám pomoci při orientaci ve Vaší webové kanceláři. U Live Chatu už budete naprosto v soukromí. Pokud ale budete ještě potřebovat s něčím pomoci, jsem pro Vás na telefonu v předem dohodnutou dobu.

 

Přeji Vám krásné a pohodové vánoce, plné pěkných zážitků. Do roku 2018 vstupte s jistotou podle svých představ a plánů. 

Hodně zdraví, lásky a úspěchů Vám přeje Vladimíra Jana Bujakowská.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

Zajímá mě

NABÍDKA 2

Kontakt

vydelky-janajob
Czech republic

420 724 303 376

SKYPE: vladka991

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode