GENERATION4

INVESTICE:

NOVÝ PROJEKT SPOLEČNOSTI E-VISION
 
GENERATION4
 
 
 
Tato investice zahrnuje poskytnutí běžných podnikatelských úvěrů, kdy investor skupiny skupiny eVisionTeam ponechává částku, kterou si zvolí na dobu určitou podle vlastního uvážení.
 
Doba trvání: 12 týdnů
Úroková sazba: 1,0% až 4,0% za týden
"Výplata výnosů: 1 týden po splatnosti" Příklad 01.07 +7 dnů
Cena akcie: 50, - Euro
Minimální objednací množství: 1 ks
Maximální objednávka na investora: neomezená
 
 
 
 
 
Opět máme projekt, který svým ziskem a  spolehlivostí je na TOP pozicích v internetových nabídkách! Ale i další projekty společnosti E-vision stojí za úvahu, zvláště pro vysoké investice.
 
Společnost na konferenci v Kambodži představila našim laederům své podnikání a plány do budoucna. Momentálně pracují na zprovoznění  automatického výběru peněz. Plánují, že do tří měsíců budou mít hotovo.
 
Dále chtějí v brzké době nabídnout AKCI pro silné investory do projektu E-vision Team Bank. Jedná se o prioritní zájem společnosti. Vlastní banka všem dá mnoho výhod a jak sami víme, umí hodně peněz vydělat! Naše banka bude poskytovat běžné služby klientům, včetně úvěrů. Ty jsou pro všechny banky zlaté dno!
 
Ti, kteří se snažili na sociálních sítích otrávit vodu komentáři " Tak nám spadlo letadlo, my jsme to věděli že je to podvod a podobně, utržili jen ostudu. 
 
 
VYUŽIJTE, TAK VYSOKÝ ZISK s vysokou jistotou! Stačí se před registrací spojit se mnou a  dohodnout se na tom, kolik podílů si přejete koupit. Další už zajistím pro své členy velmi rychle a bez poplatků! Zavolejte mi!
 
TEL. 724 303 376
 
 

Kontakt

vydelky-janajob
Czech republic

420 724 303 376

SKYPE: vladka991

Fotografie použita dle Creative Commons Maria Eklind  © 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode