webet4you - the easy way to earn money

WEBET4YOU

 
Projekt společnosti E-vision Team, která funguje celosvětově již od roku 1999. Provozuje celkem již sedm projektů s různým zaměřením, výnosem a délkou trvání. Webet4you je prvním stupínkem pro všechny, kdo mají zájem postupně získat trvalý zdroj peněz s dostupnou investicí a vysokou mírou jistoty.
 
 
Já osobně jsem v tomto projektu od 5.5.17. Začala jsem pouze s jedním podílem (50 Euro). Dne 6.8. končila životnost podílu. Automaticky mi připsali částku 74 Eur: 50 € můj vklad + 24 € zisk. Vše jednoduše, v termínu, bez starostí. Přidala jsem pár Eur a pořídila si podíly dva. 
 
Je to výborný systém pro ty, kteří si podle možností koupí investiční balíčky kdykoliv jim zbydou peníze. Postupně se jim namnoží a po čase mají zdroj příjmů, který není závislý na registrování dalších lidí. Kdo může investovat větší peníze, má zde možnost využít i sympatické bonusy.
 
Jsem ale ráda aktivní a nebojím se pozvat lidi do "kšeftu". Zvážila jsem návratnost investice a koupila jsem si ve Webetu pozici Affiliate za 200 €. Dostala jsem od firmy vlastní doménu a řadu zvacích stránek v několika jazykových verzích. Ty mohu využívat v různých inzerátech, klikačkách, rotátorech. Já mám ale své dobré známé na netu a moje investice do Affiliate se mi brzy vrátila a vydělala mi dost peněz navíc. Stala se mým zdrojem opakovaných příjmů. Kdykoliv moji členové reinvestují, já opětovně získám skvělou provizi ve výši 15,4% z jejich reinvestů.
 
WEBET4YOU = Vysoká jistota trvalých zisků + vrácení vkladu bez registrování dalších lidí!
 
WEBET4YOU AFFILIATE = Vlastní doména + landig page (zvací stránky). Opakovaná provize z referálů a jejich reinvestů. Perpetum mobile na peníze!
 
Zajímá Vás možnost získat dobrý zdroj peněz? Tak ještě šeptem zajímavá informace: Víme jak získávat zisky i provize na Master Card i pro ty lidičky, kteří mají problémy s bankovními účty!
 
Kdo nemá zdroj Eur a neumí si je opatřit, pomohu! Zde není žádný problém, u nás vydělává každý. Kdo má chuť, naučí se pár kroků. Kdo si netroufá, tomu účet řídím sama, on jen sleduje dění a vydělává peníze!
 
Každý podílník má přehled o tom, kdy investoval, kdy získá vklad se ziskem zpět. Dále si může stáhnout fakturu a smlouvu ke konkrétnímu vkladu. Vše je legální a průhledné. Žádné kličky, žádné podvody.
 
Support funguje také, několika způsoby. Máme On-line chat i stránky firemní podpory. Pokud někdo udělá chybu, vždy se vše opraví.
 
 
Společnost E-vision a její projekt Webet4you je to nejlepší, co mě na internetu potkalo!
 
 
___________________
 
 
 
 
 
 Hned na počátku letošního roku jsme dostali od společnosti super zprávu:

 

Nové kryptoměny v našem systému!

Nemáte žádné kryptomince? Nevadí, přečtěte si v pravém sloupci JAK VÁM MOHU POMOCI!


 

Vážení investoři,

Společnost eVisionTeam vám s potěšením oznamuje, že jsme rozšířili naše platební metody. Pro vklady nyní nabízíme tyto kryptoměny:

  • Bitcoin
  • Litecoin
  •  Ethereum
  • Dash
  • Pura
Na dalších platebních metodách pro vklady a výběry usilovně pracujeme.
Těšíme se, že nám dopomohou k úspěšnému roku 2018.

S pozdravem

eVisionTeam

 

Zajímá mě

NABÍDKA číslo 1

webet4you - the easy way to earn money

FAKTA o projektu WEBET4YOU!

Množí se na FB nesmyslné zprávy o ukončení projektu!
PROČ?
Pouze proto, že společnost E-Vision která tento skvělý projekt vede, upozornila na fakt že poplatky za výběry peněz jsou mnohdy vyšší než částka k výběru. Proto dočasně omezili výběr od 1000 Eur. Společnost E-Vision která projekt Webet4you řídí, pracuje na možnosti vkladů a výběrů peněz. Pokud někdo má zájem o bližší informace, ráda odpovím na telefonu +420 724 303 376 nebo na skype vladka991. Zdravím všechny členy společnosti E-Vision. Jasně, víme že máme jistotu!
Ze Šumavy zdraví Vladimíra Jana Bujakowská, na FB Jana Job.
 

POMOHU VÁM

JAK?

Mnoho z Vás neví, že koupit podíly u mě je možné i za české koruny. Mám koupený affiliate systém. Každý měsíc dostávám do peněženky Webetu provize. Členům, kteří jsou zaregistrovaní v mojí síti mohu poslat Eura na podíly ze své webové kanceláře přímo do jejich peněženky Webet. Vyrovnání za poskytnutá Eura mohou poslat na můj bankovní účet. Tím odpadne směna peněz na BTC a jakékoliv poplatky. Je to rychlé, jednoduché a spolehlivé!
 

WEBET4YOU

projekt společnosti

E-Vision Team

svým členům poskytuje
výplaty vkladů + 48% navíc
 
pravidelně každých 100 dní.
 
 
Fungujeme od roku 1999
 
neustále a spolehlivě!
 
 
Žádné shánění lidí!
Není MLM
 
 
 
SPOLUPRÁCE
je možná
 
pouze koupením pozice
 
AFFILIATE
 
 
 
ZHODNOCENÍ PENĚZ
 
je zde ze zisků
 
skutečného podnikání
 
v projektech společnosti.
 
 
ZASLOUŽÍME 
SI VAŠI DůVĚRU!
 
 
 
 
 

SPOČÍTEJTE SI ZISK!

Kalkulátor ke stažení:
 

WeBet4you - kalkulátor.xlsx (15,2 kB)

webet4you - the easy way to earn money

Kontakt

vydelky-janajob
Czech republic

420 724 303 376

SKYPE: vladka991

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode