INVESTICE:

NOVÝ PROJEKT SPOLEČNOSTI E-VISION
 
GENERATION4
 
 
 
KAŽDÝ KOUPENÝ PODÍL GENERUJE 4%  týdně, TEDY 48% ZISKU ZA  100 DNÍ!
 
Opět máme projekt, který svým ziskem a  spolehlivostí je na TOP pozicích v internetových nabídkách! Ale i další projekty společnosti E-vision stojí za úvahu, zvláště pro vysoké investice.
 
Společnost na konferenci v Kambodži představila našim laederům své podnikání a plány do budoucna. Momentálně pracují na zprovoznění  automatického výběru peněz. Plánují, že do tří měsíců budou mít hotovo.
 
Dále chtějí v brzké době nabídnout AKCI pro silné investory do projektu E-vision Team Bank. Jedná se o prioritní zájem společnosti. Vlastní banka všem dá mnoho výhod a jak sami víme, umí hodně peněz vydělat! Naše banka bude poskytovat běžné služby klientům, včetně úvěrů. Ty jsou pro všechny banky zlaté dno!
 
Ti, kteří se snažili na sociálních sítích otrávit vodu komentáři " Tak nám spadlo letadlo, my jsme to věděli že je to podvod a podobně, utržili jen ostudu. 
 
 
VYUŽIJTE, TAK VYSOKÝ ZISK s vysokou jistotou! Stačí se před registrací spojit se mnou a  dohodnout se na tom, kolik podílů si přejete koupit. Další už zajistím pro své členy velmi rychle a bez poplatků! Zavolejte mi!
 
TEL. 724 303 376
webet4you - the easy way to earn money

 

 
 
Projekty společnosti E-vision Team, která funguje celosvětově již od roku 1999. Provozuje celkem již sedm projektů s různým zaměřením, výnosem a délkou trvání. 
Společnost E-Vision je vhodná pro všechny, kdo mají zájem postupně získat trvalý zdroj peněz s dostupnou investicí a vysokou mírou jistoty.
 
 
Já osobně jsem v tomto projektu od 5.5.17. Začala jsem pouze s jedním podílem (50 Euro). Dne 6.8. končila životnost podílu. Automaticky mi připsali částku 74 Eur: 50 € můj vklad + 24 € zisk. Vše jednoduše, v termínu, bez starostí. Přidala jsem pár Eur a pořídila si podíly dva. 
 
Je to výborný systém pro ty, kteří si podle možností koupí investiční balíčky kdykoliv jim zbydou peníze. Postupně se jim namnoží a po čase mají zdroj příjmů, který není závislý na registrování dalších lidí. Kdo může investovat větší peníze, má zde možnost využít i sympatické bonusy.
 
Společnost E-vision se stala se mým zdrojem opakovaných příjmů. Kdykoliv moji členové reinvestují, já opětovně získám skvělou provizi ve výši 10,4% z jejich reinvestů.
 
Projekty společnosti E-Vision = Vysoká jistota trvalých zisků + vrácení vkladu bez registrování dalších lidí!
 
 
DALŠÍ MOŽNOST VÝDĚLKU:
 
Program  AFFILIATE  =  Opakovaná provize z referálů a jejich reinvestů. Perpetum mobile na peníze!
 
Zajímá Vás možnost získat dobrý zdroj peněz? Tak ještě šeptem zajímavá informace: Víme jak získávat zisky i provize na Master Card i pro ty lidičky, kteří mají problémy s bankovními účty!
 
Kdo nemá zdroj Eur a neumí si je opatřit, pomohu! Zde není žádný problém, u nás vydělává každý. Kdo má chuť, naučí se pár kroků. Kdo si netroufá, tomu účet řídím sama, on jen sleduje dění a vydělává peníze!
 
Každý podílník má přehled o tom, kdy investoval, kdy získá vklad se ziskem zpět. Dále si může stáhnout fakturu a smlouvu ke konkrétnímu vkladu. Vše je legální a průhledné. Žádné kličky, žádné podvody.
 
Support funguje také, několika způsoby. Máme On-line chat i stránky firemní podpory. Pokud někdo udělá chybu, vždy se vše opraví.
 
 
Společnost E-vision a její projekty je to nejlepší, co mě na internetu potkalo!
 
 
___________________
 
 
 
 
 
 

 

Zajímá mě aktuální informace

E-Vision a jejich projekty

webet4you - the easy way to earn money

POMOHU VÁM

JAK?

Mnoho z Vás neví, že koupit podíly u mě je možné i za české koruny. Mám affiliate systém. Každý měsíc dostávám do peněženky  provize. Členům,  mohu poslat Eura na podíly ze své webové kanceláře přímo do jejich peněženky v backoffice. Vyrovnání za poskytnutá Eura mohou poslat na můj bankovní účet. Tím odpadne směna peněz na BTC a jakékoliv poplatky. Je to rychlé, jednoduché a spolehlivé!
 

Aktuální informace pošlu na vyžádání!

 

 

E-Vision Team

svým členům poskytuje
výplaty vkladů + 48% navíc
 
pravidelně každých 100 dní.
 
 
Fungujeme od roku 1999
 
neustále a spolehlivě!
 
 
 
SPOLUPRÁCE
za provizi
je možná,
máme
AFFILIATE
+
sítové provize 
do desáté řady!
 
 
 
ZHODNOCENÍ PENĚZ
 
je zde ze zisků
 
skutečného podnikání
 
v projektech společnosti.
 
 
ZASLOUŽÍME 
SI VAŠI DůVĚRU!
 
 
 
 
 
webet4you - the easy way to earn money

Kontakt

vydelky-janajob
Czech republic

420 724 303 376

SKYPE: vladka991

Fotografie použita dle Creative Commons Maria Eklind  © 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode