Mikropůjčky-Investice

ÚVĚROVÁ PLATFORMA
 
CHOICE E-CREDIT
 
VYSOKÉ VÝDĚLKY V KRÁTKÉ DOBĚ
 
 
Spolehlivá úvěrová platforma Choice e-credit je jedinečná kreditní a výměnná platforma, která umožňuje poskytování úvěrů klientům online. Něco jako je u nás ZONKY. My zde ale půjčky nedostaneme, my na nich vyděláváme peníze!
 
JSME INVESTOŘI 
 
Klienty nemusíme hledat my, to obstarává společnost.Vyděláváte i jako samotáři investoři, ale  můžete  vydělat i bez vkladu pokud do projektu pozvete své známé.
 
Společnost Choice e-credit vstoupila na trh v roce 2010. Je registrována v Seattle, Washington, Spojené státy americké. 
 
Kdo využívá jejich služby? : Jednotlivci nebo malé soukromé společnosti zejména z asie a východních států.
 
Jak to funguje: Společnost má svoje klienty. My jim půjčujeme svoje peníze a profituje z toho firma i my. 
Společnost má z celkového zisku 25%. Za kolik % peníze chceme půjčit si určujeme my sami podle tabulky zisků. Denní úroky se zde pohybují mezi 1,5 - 2,8 % z půjčené částky! Ty se nám každý den připisují do balance. Z balance si můžeme peníze kdykoliv vybrat. Nakonec se nám ještě vrátí celý vklad. 
 
 Affiliate systém 5 levlů, 8,5,2,2,2%. Společnost poskytuje 100% záruku na každou půjčku,
 
Procenta zisků záleží na výši půjčky a na počtu dní, na které půjčujeme. Vklad od 50 usd. Příklad vkladu : https://prnt.sc/kgja96.
Po registraci nejprve doplňte profil a proveďte verifikaci dokladů ve formátu .jpg nebo .png
(Vklad je možné udělat ještě dříve než je verifikace dokladů) Peněženky PM,Payeer, BTC a ETH.
 
 
Já jsem se zaregistrovala abych poznala jak vše funguje a abych mohla sledovat projekt. Během krátké doby mi bylo jasné, že tohle je dobrá šance získat peníze. Nejnižší vklad činí 50 USD, já jsem začala s částkou 90 dolarů. Peníze jsem si vyměnila ve směnárně Brumble https://www.brumble.cz/
Tady zaplatím ze svého bankovního účtu v Kč a nejdéle druhý den mám peníze na peněžence Payeer.
Vložit peníze do úvěrové platformy a zadat investici mi pomohla moje sponzorka. Nyní mohu i já pomoci svým členům velmi dobře zhodnotit peníze.
Mých 90 USD je přijato jako půjčka na 15 dní s denním profitem 1,9 %, což je pěkný zisk. Už se těším až mě vyplatí a budu točit více peněz. Pokud peníze budu potřebovat, nebo si budu chtít část stáhnout abych měla jistotu návratu mých peněz, není tady žádný problém. Společnost vyplácí spolehlivě.
Kopie mojí první investice:
 
 
 
Dne 27.8. stav mého účtu:
 
 
 
 
 
Doporučuji všem, kteří chtějí rychle vydělat peníze! Lidé, kteří si půjčují peníze mají smlouvu se společností a jejich závazky jsou potvrzeny úředně.
Nikoho nemusíme hledat, neustále tam několik lidí hledá možnost půjčky. Denně je tam snad stovky zájemců. Vše jde velmi rychle. Nabídky půjček se pohybují až v několika stovkách dolarů. Procenta úroku a délku návratnosti si každý investor určuje sám. Je to opravdu dobře udělané.
 Vhodné pro samotáře, ale i marketéry. Z první linie je 8% provize, z druhé linie 5%provize z každého obratu. Funguje to i dále, podrobněji popsáno ve webové kanceláři člena.
 
ZAREGISTRUJTE SE ZDE:
 

Tak tento projekt je bomba!

Nadsponzor mi dal  nahlédnout do jeho webové kanceláře. Na jeho balance bylo 9000 USD! Ano, má velkou síť a má možnost investovat z výdělku vysoké částky. Pro nás je ale důležité, že firma vyplácí a výdělek zde je hodně vysoký jak pro investory, tak i pro marketéry.  Hned jsem udělala pro mikropůjčky samostatný web, abych tam mohla dát více informací.
 

Kontakt

vydelky-janajob
Czech republic

420 724 303 376

SKYPE: vladka991

Fotografie použita dle Creative Commons Maria Eklind  © 2016 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode