Cryptonit

 
TEXT Z OFICIÁLNÍHO WEBU
upravený do zkrácené verze se vším podstatným:
 

Co je Cryptonit?

Cryptonit, jehož oficiální start byl v dubnu 2018 má k dnešnímu datu (20. Června 2018) 500 členů. Přicházíme s něčím, co v České republice ještě nebylo. Primární myšlenka - propojení nemovitostního trhu s krypto trhem.

Jednoduše - členové Cryptonit se složí na nemovitost v kryptoměnách a zisk si rozdělí podle investovaného obnosu do vybraného nemovitostního projektu.Stále projekt rozjíždíme, tato primární myšlenka je zatím neuskutečněná, ale rozhodně se máte na co těšit.

Ptáte se: „Co od tohoto projektu mohu nyní čekat?“. Je zde možnost se setkat a OSOBNĚ se přesvědčit o jeho reálnosti.

Dále po internetu:

Těžba

Cryptonit Vám může poskytnout pomocí vlastní těžby pasivní příjem. CEO projektu, p. Holý Jan vlastní těžební těžební sílu pronajímá. Vy si tak můžete bez starostí pronajmout tuto sílu a vlastnit tak něco, co každý jistě chce a co potřebuje. Způsob, jak si zajistit příjem bez starostí.  Můžete si vždy domluvit schůzku a na naše prostory se podívat. Máme 4 druhy platebních balíčků rozdělených do kategorií podle ceny a výkonu již od 49 USD. Další balíčky jsou v hodnotách 1400, 5000 a 12400 USD.

 Počítá se zde s dlouhodobým fungováním projektu. Návratnost investice se odhaduje na 5-10 měsíců. Další doba je zisková podle síly zaplacené těžby.

 
 
 

Kontakt

vydelky-janajob
Czech republic

420 724 303 376

SKYPE: vladka991

Fotografie použita dle Creative Commons Maria Eklind  © 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode