WOW jedeme na plný plyn!

 
Nemusíme se bát investovat peníze do společnosti Bits2U. Tato společnost nám nikam nezmizí! Má velké plány do budoucna. Představila nám na FB generálního ředitele společnosti, pana Victora Niete. Je to mladý člověk který jde pevně za svým cílem! Jeho společnost slaví úspěchy a budou další!
 
Victor si prezentuje svoji společnost sám. Nikdo jiný nemůže o společnosti hovořit s větším nadšením a láskou, než sám její majitel, tvůrce a zakladatel. To, co vytvořil tento mladý muž je jako jeho dítě. Je to jeho životní cíl a náplň života.
Tomu člověku věřím. 
 
Proč? Sama vím dobře jaké to je mít vlastní společnost. Dávno tomu, kdy jsem provozovala svoji společnost, ach jo. Jmenovala se ORIS - Obchod, Reklama, Investice, Služby. Vlastní kancelář v Sušici, spoustu klientů z řad firem i běžných lidiček. Milovala jsem svoji společnost a věnovala jí všechen sůj čas.
 
Konec mé společnosti? Nemoc synka o kterého jsem musela dlouhodobě pečovat po celé dny. Můj Tomášek měl přednost před podnikáním. Znamenalo to konec mojí firmy, ale můj Tomášek je téměř zdráv. Je mu dnes 35 let a žije bez větších problémů. Díky Bohu.
 
 
 
 
Děvčata, pohledný chlapec že?
 
A, ještě nám dobře zhodnotí naše penízky!
 
Vklad jen necelých 9 USD!
 
To přece máme, že?
 
Tak do toho a registrujte se kliknutím do banneru!
 
 
Bits2u

Bits2you oznamuje!

 
 
 
 
Vážení uživatelé, 

četli jsme všechny návrhy, kritiky a připomínky, které byly dány v důsledku prvního vydání, které jsme zveřejnili dříve, a proto je musíme nejprve poděkovat za touhu podporovat a podílet se na naší společnosti, na na druhou stranu bychom chtěli zmínit všechny akce a / nebo opatření, která přijmeme:

1) Budeme reformovat platební systém Bits2u (vysvětlení níže). 
2) První platba (nového systému) se uskuteční dnes v noci. 

Vysvětlení nového platebního systému: 

Od této chvíle budou i nadále dávají každodenní zisky, ale s cílem kompenzovat volatilitu společnosti Bitcoin a schopnost naplnit to, co bylo dohodnuto (zdvojnásobit její investice), od této chvíle budou zisky založeny na tom, co jste investovali do dolarů a všechno bude v dolarech (i když platba v Bitcoinu). 

Příklad: 

Pokud máte obchodní balíček a investujete 10 000 dolarů, obdržíte 30 000 dolarů, 30 000 dolarů bude rozděleno 365 (což je den v roce) a obdržíte tuto denní částku. 

Kromě toho bude váš zůstatek dolaru pevně stanoven a Bitcoin, který jste měli v zůstatku, se bude lišit v závislosti na směnném kurzu stejného. 

Neznamená to však, že budou moci každý den odebírat peníze, aby to bylo možné a aby bylo možné pokračovat v udržitelnosti společnosti, před vrácením odpovídající částky uhradíme 6 plateb. (1 platba každých 6 měsíců) 

První platba se uskuteční dnes, bude to 10% z vašeho současného zůstatku, a proto budeme postupovat každých 6 měsíců, kdy vám zaplatíme 10% zůstatku, které máte poslední platba (před dosažením 3 let) zaplatíme zbytek. (Celá smlouva) 

Všichni obdrží jejich výběr s minimem 1 dolar v jejich zůstatek, takže i malé investoři mohou stáhnout. 

Prokázat naši transparentnost a závazek vůči vám všem, jsme se snažili poskytnout vám lepší alternativu. Budeme také odpovídat na vaše dotazy.
 

S pozdravem 

tým Bits2u 

ÚSPĚCH firmy a jejich PeruCoinu:

 
Budeme se prezentovat na "Expo Peru technologie & inovace" jako sponzoři a exponenty na stánku 129.  Budeme mít konferenci v sále, s kapacitou pro 200 osob, vstupenky budou koordinovány prostřednictvím bits2u.
Velmi brzy budeme mít více informací o této velké technologické události. 
 
 
 
 
Tak to je společnost, která má úspěch a peníze.
 
Nebojí se zveřejnit a to je dobré.
 
Chcete využít možnost zhodnotit své peníze s jistotou že firma nikam nezmizí?
 
REGISTRUJTE SE - Klik do banneru doleji!
 
 
 
 

FACTURA F001-2375.pdf (42209)Na každou investici zde dostaneme i fakturu:

FACTURA F001-2294 (1).pdf (42203)

 

Bits2u

Kontakt

vydelky-janajob
Czech republic

420 724 303 376

SKYPE: vladka991

Fotografie použita dle Creative Commons Maria Eklind  © 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode