webet4you - the easy way to earn money

WEBET4YOU

 
Projekt společnosti E-vision Team, která funguje celosvětově již od roku 1999. Provozuje celkem šest projektů s různým zaměřením, výnosem a délkou trvání. Webet4you je prvním stupínkem pro všechny, kdo mají zájem postupně získat trvalý zdroj peněz s dostupnou investicí a vysokou mírou jistoty.
 
Já osobně jsem v tomto projektu od 5.5.17. Začala jsem pouze s jedním podílem (50 Euro). Dne 6.8. končila životnost podílu. Automaticky mi připsali částku 74 Eur: 50 € můj vklad + 24 € zisk. Vše jednoduše, v termínu, bez starostí. Přidala jsem pár Eur a pořídila si podíly dva. 
 
Je to výborný systém pro ty, kteří si podle možností koupí investiční balíčky kdykoliv jim zbydou peníze. Postupně se jim namnoží a po čase mají zdroj příjmů, který není závislý na registrování dalších lidí. Kdo může investovat větší peníze, má zde možnost využít i sympatické bonusy.
 
Jsem ale ráda aktivní a nebojím se pozvat lidi do "kšeftu". Zvážila jsem návratnost investice a koupila jsem si ve Webetu pozici Affiliate za 200 €. Dostala jsem od firmy vlastní doménu a řadu zvacích stránek v několika jazykových verzích. Ty mohu využívat v různých inzerátech, klikačkách, rotátorech. Já mám ale své dobré známé na netu a moje investice do Affiliate se mi brzy vrátila a vydělala mi dost peněz navíc. Stala se mým zdrojem opakovaných příjmů. Kdykoliv moji členové reinvestují, já opětovně získám skvělou provizi ve výši 15,4% z jejich reinvestů.
 
WEBET4YOU = Vysoká jistota trvalých zisků + vrácení vkladu bez registrování dalších lidí!
 
WEBET4YOU AFFILIATE = Vlastní doména + landig page (zvací stránky). Opakovaná provize z referálů a jejich reinvestů. Perpetum mobile na peníze!
 
Zajímá Vás možnost získat dobrý zdroj peněz? Tak ještě šeptem zajímavá informace: Víme jak získávat zisky i provize na Master Card i pro ty lidičky, kteří mají problémy s bankovními účty!
 
Kdo nemá zdroj Eur a neumí si je opatřit, pomohu! Zde není žádný problém, u nás vydělává každý. Kdo má chuť, naučí se pár kroků. Kdo si netroufá, tomu účet řídím sama, on jen sleduje dění a vydělává peníze!
 
ZDE jsou kopie výnosů podílníka bez Affiliate - vklad 10 podílů:
 
 
 
Investice ve výši 500 € kterou vložil dne 9.května mu vydělala do 14. srpna 240 €. Vyplaceno mu bylo celkem 740 €. Není to úžasné? Lidé do projektu jdou i s několika tisíci Eur, protože vědí že zde nic nestratí.
 
Každý podílník má přehled o tom, kdy investoval, kdy získá vklad se ziskem zpět. Dále si může stáhnout fakturu a smlouvu ke konkrétnímu vkladu. Vše je legální a průhledné. Žádné kličky, žádné podvody.
 
Support funguje také, několika způsoby. Máme On-line chat i stránky firemní podpory. Pokud někdo udělá chybu, vždy se vše opraví.
 
Společnost E-vision a její projekt Webet4you je to nejlepší, co mě na internetu potkalo. 

 

Zajímá mě

NABÍDKA číslo 1

webet4you - the easy way to earn money

AKCE

LISTOPAD 2017
 
BONUS - 1 podíl navíc pro každého, kdo v tomto měsíci koupí 20 podílů!
 
SUPER BONUS - 7 podílů navíc pro každého, kdo v tomto měsíci koupí 100 podílů!
 
BONUS pro členy Affiliate vysvětlím!
 
Volejte - pište!
 

 

Podpůrná skupina na FB a marketingové nástroje které Ti pomohou vydělávat pravidelné peníze. Žádný hyip, žádný krátkodobý prográmek který zmizí i s Tvými penězi než se párkrát vyspíš!

Kontakt

vydelky-janajob
Czech republic

420 724 303 376

SKYPE: vladka991

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode